Pay-as-you-go pricing:

  • General English & Conversation: $20 per 40-minute lesson

  • Test Preparation (TOEIC, IELTS, Eiken & More): $41 per 40-minute lesson

Bundle Pricing:
Save more with bundle packages!

General English & Conversation

4 lessons → $76 ($19/lesson, save $4)
8 lessons → $148 ($18.50/lesson, save $12)
12 lessons → $216 ($18/lesson, save $24)
20 lessons → $340 ($17/lesson, save $60)

Test Preparation (TOEIC, IELTS, Eiken & More)

4 lessons → $164 ($41/lesson, no savings)
8 lessons → $320 ($40/lesson, save $8)
12 lessons → $456 ($38/lesson, save $36)
20 lessons → $720 ($36/lesson, save $100)


Interested in a bundle package? Contact me today to book your lessons and start saving!